Start Usługi Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami. Wyręczamy właścicieli lokali na każdym kroku, od tworzenia ofert, przez promocję, aż po formalności. Przekazując nam klucze do lokalu, możesz być pewny, że zajmiemy się nim profesjonalnie, a wszystkie transakcje będą szybkie, bezpieczne i komfortowe.

Campus 76

Campus 76 to wyjątkowy biurowiec otoczony bujnymi, zielonymi ogrodami ze starodrzewiem. Każdy pracownik znajdzie tu dla siebie miejsce parkinkowe, a roślinność za oknem pozwoli odetchnąć zmęczonym od komputera oczom. Atrakcyjne architektonicznie biura znajdują się na spokojnych Winogradach z komforowym dojazdem samochodem czy komunikacją miejską.

Campus 76 z bliska

Marcinkowskiego 16

Kamienica znajduje się w samym centrum tętniącego życiem miasta. Wyróżnia ją to, że została wpisana do rejestru zabytków. Od lat podnosimy jej atrakcyjność poprzez modernizację. Znajdują się tam różne typy lokali usługowych,  i handlowych na poziomie ulicy oraz przestronne, zachwycające mieszkania i biura na wyższych kondygnacjach.

Nasi najemcy

W kamienicy przy ulicy Marcinkowskiego 16 usytuowane są lokale usługowe m.in:

  • Kancelaria Doradztwa Podatkowego Ostrowska - Krzewina Winiecka 
  • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Ogrodowiak
  • Andżelika Chruścińska Atelier
  • Piotr Sierpiński Hair
  • Kantor wymiany walut 

 

 

Obsługa najmu mieszkań

Przeprowadziłeś się do innego miasta lub za granicę? Nie masz czasu zająć się wynajmem swojego mieszkania? Skup się na tym co kochasz, a my wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków. Wypracowane przez lata procedury pozwolą nam rozwiązać nawet najtrudniejsze sytuacje, które mogą pojawić się podczas wynajmu mieszkania.

Porozmawiajmy Kontakt

Al. Marcinkowskiego 16/10
61-827 Poznań